Clipboard01

KLUBOWY KURS MISTRZOWSKI

Już w najbliższą środę, 11 czerwca w hali OSiR we Włocławku gratka dla fanów dalekowschodnich sztuk walki.

W ramach programu Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, pt. „Dbamy o jakość” otwarte szkolenie poprowadzi Krzysztof Neugebauer. 

taki kurs to ciekawa propozycja dla sympatyków, młodych adeptów, zawodników, instruktorów i trenerów karate, ale nie tylko karate.
Krzysztof przez długi czas współpracował z Biurem Ochrony Rządu, klubami MMA i innymi organizacjami z karate związanymi mocno pośrednio. Obecnie plan szkoleniowy Polskiego Związku Karate Tradycyjnego otwiera się szeroko na inne style i sztuki walki, nasi reprezentanci startują na Mistrzostwach Świata innych federacji (ITKF, Fudokan, JKA itd) i okazuje się, że możemy wygrywać z każdym i to na jego przepisach. Karate jest uniwersalne, ma gwarantować bezpieczeństwo w konfrontacji z każdym. Ale kurs skierowany jest przede wszystkim dla ludzi aktywnie żyjących w karate, którym sylwetki Krzysztofa nie trzeba przedstawiać
 - tłumaczył Łukasz Rosiak.

Program: 
godz. 17.00- 19.00: 
- trening ogólny -wszystkie stopnie zaawansowania, 
godz. 19.00- 21.00: 
- trening specjalistyczny. 


Przypomnijmy, Krzysztof Neugebauer to legenda światowego karate, posiadacz 6 DANa, zdobywca pierwszych w historii medali Mistrzostw Europy i Świata dla Polski. Mistrz Świata, Mistrz Europy, Mistrz Polski, trzykrotny zdobywca Pucharu Świata w karate tradycyjnym. 
Aktualnie główny instruktor w Instytucie Karate Tradycyjnego, trener Reprezentacji Polski Seniorów. Uważany za jednego z największych autorytetów w dziedzinie sztuk walki w Polsce i na Świecie. 

W zgrupowaniu udział wezmą czołowi zawodnicy karate w Polsce,m. in. Łukasz Rosiak, Piotr Dzierżanowski, Radosław Dykczyński czy Dariusz Dziwulski.

źródło: http://ddwloclawek.pl/pl/13_sport/12764_pasjonujesz_sie_karate_przyjdz_na_otwarty_trening_z_mistrzem.html

10275920_425350600941055_728360998904721194_n