Treningi

Treningi prowadzone są w kilku grupach zróżnicowanych pod względem zaawansowania i wieku. Treningi dla najmłodszych adeptów sztuki walki to głównie ogólnorozwojowe ćwiczenia z elementami karate połączone z zabawą i rekreacją. Zajęcia dla młodzieży i dorosłych to trening technik karate jako skuteczna samoobrona, jak również ćwiczenia poprawiające ogólną kondycję ciała, siłę i wytrzymałość. Trening ma także na celu harmonijny rozwój psychofizyczny: samokontrolę i opanowanie emocji w sytuacji stresowej.

Harmonogram treningów:

 

WŁOCŁAWEK – Instytut Karate Tradycyjnego – profesjonalne dojo,
ul. Starodębska 26B (na przeciwko Szkoły Podst. nr 10)
Grupa początkująca:
środa godz. 17:00 – 17:45
piątek godz. 17:00 – 17:45
Grupa 9-8-7 KYU:
środa godz. 17:45 – 18.45
piątek godz. 17:45 – 18:45
Grupa 6-5-4 KYU:
środa godz. 18:45 – 19:45
piątek godz. 18:45 – 19:45
Grupa 3-2-1 KYU + dorośli:
środa godz. 19:45 – 20:45
piątek godz. 19:45 – 20:45
DODATKOWE TRENINGI dla zawodników:
poniedziałek godz. 18.00 – 19.00 Szkoła Podstawowa Nr 22 (ul. Promienna 15)
Grupa początkująca:
poniedziałek godz. 16:30 – 17:15
środa godz. 16:30- 17:15
Grupa średnio-zaawansowana:
poniedziałek godz. 17:15 – 18:15
środa godz. 17:15 – 18:15
Grupa zaawansowana:poniedziałek godz. 18.00środa godz. 18.00

Szkoła PodstawowaNr 7 (ul. Gniazdowskiego 7)

Grupa początkująca:
środa godz. 15.30 – 16.30
piątek godz. 15.30 – 16.30

 

Osięciny  - Szkoła Podstawowa w Osięcinach
Grupa początkująca: wtorek – czwartek 17.00

WARSZAWA  Ochota - Szkoła Podstawowa Nr 152, Zespół Szkół Nr 83,
ul. Powstańców Wielkopolskich 4
Grupa początkująca:

wtorek godz. 17.00 – 17.45
czwartek godz. 17.00 – 17:45
Grupa 9-8-7 KYU:

wtorek godz. 17.45 – 18.30
czwartek godz. 17.30 – 18.30
Grupa 6-5-4 KYU:

wtorek godz. 18.30 – 19.30
czwartek godz. 18.30 – 19.30
Grupa 3-2-1 KYU + dorośli:
wtorek godz. 19.30 – 20.45
czwartek godz. 19.30 – 20.45

Ursynów - Szkoła Podstawowa Nr 343,
ul. Kopcińskiego 7
Grupa I (początkująca):
poniedziałek godz. 16.30 – 17.30
środa godz. 16.30 – 17.30
Grupa II:
poniedziałek godz. 17.30 – 18.30
środa godz. 17.30 – 18.30
Grupa III: (dorośli początkująca):
poniedziałek godz. 18.30 – 19.30
środa godz. 18.30 – 19.30

Bemowo – Bemowskie Centrum Kultury
ul. Górczewska 201
Grupa I
wtorek godz. 17:30-18:15
czwartek godz. 17:30-18:15
Grupa II
wtorek godz. 18:15
czwartek godz. 18:15
Grupa DLA DOROSŁYCH 20+30+40+++
wtorek godz. 19:00-20:00
czwartek godz. 19.00-20:00

Żoliborz - Szkoła Podstawowa Nr 92
ul. Przasnyska 18a
Grupa I
wtorek godz. 15:15-16.00
czwartek godz. 15:15-16:00

Grupa II

wtorek godz. 16.00

czwartek godz. 16.00

 

 

OŻARÓW MAZOWIECKI - Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Lipowa (Ołtarzew)
Grupa początkująca:

poniedziałek godz. 14.30 – 15:15
czwartek godz. 15.45 – 16:30
Grupa średniozaawansowa:

wtorek godz. 14.30 – 15:15
czwartek godz. 14.30 – 15:15
Grupa zaawansowana:

wtorek godz. 15.15 – 16.15
czwartek godz. 15.15 – 16.15

PŁOCHOCIN – Szkoła Podstawowa, ul. Lipowa
poniedziałek godz. 14.30 – 15:15
czwartek godz. 14.30-15.15

 

CZĘSTOCHOWA - Szkoła Podstawowa Nr 39, ul.Kopernika 79/89
Grupa początkująca:

poniedziałek godz. 18.00 – 19.00
czwartek godz. 18.00 – 19.00
Grupa zaawansowana:

poniedziałek godz. 19.00 – 20.00
czwartek godz. 19.00 – 20.00

 

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ

  • obozy letnie i zimowe
  • zawody
  • seminaria
  • egzaminy na kolejne stopnie wtajemniczenia
  • kursy samoobrony
  • pokazy na imprezach masowych